^
Informacje kontaktowe
Telefon: (13) 43-417-76
e-mail:soswbrz@interia.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie

"Miłość jest największą potęgą człowieka" bł. ks. Bronisław Markiewicz

 • 1 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  SOSW jest placówką obejmującą opieką edukacyjną, wychowawczą i przygotowaniem do życia zawodowego i społecznego kolejne roczniki dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu brzozowskiego. Ośrodek obejmuje kształceniem, wychowaniem i rewalidacją uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim.
  Więcej...
 • 2 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Ośrodek posiada dobrze wyposażone klasopracownie, gabinety pracy indywidualnej i grupowej, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, bibliotekę, Salę Doświadczania Świata, salę rehabilitacyjną, salę logopedyczną, siłownię, salę do hydromasażu, bawialnię, pracownię gospodarstwa domowego dla dziewcząt i pracownię techniczną dla chłopców
  Więcej...
 • 3 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Placówka zatrudnia kadrę pedagogiczną, posiadającą pełne przygotowanie do pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Cały proces rewalidacyjny każdego ucznia wspierają ponadto pedagog, logopeda i psycholog.
  Więcej...
 • 4 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  W Ośrodku funkcjonuje: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna Przysposabiająca do Pracy, Internat,
  Więcej...
 • 5 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Internat funkcjonujący przy Ośrodku ma do dyspozycji sypialnie, świetlice do zajęć grupowych, jadalnię, gabinet higieny szkolnej, dużą świetlicę oraz pomieszczenia sanitarne.
  Więcej...

Liczba odwiedzin

Dzisiaj 90

Wczoraj 124

W tygodniu 532

W miesiącu 532

Wszystkich 26238

Na stronie ....

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

III FESTIWAL PIOSENKI MARYJNEJ I PATRIOTYCZNEJ w Strzyżowie to wspaniała impreza, która gromadzi młodych, niepełnosprawnych artystów. W tym roku wydarzenie to miało miejsce 28 listopada. Wystąpiło 15 grup wokalnych z Ośrodków Specjalnych i Domów Pomocy Społecznej naszego województwa. Uczestnicy prezentowali jeden utwór maryjny i jeden patriotyczny. Naszą placówkę godnie reprezentował szkolny zespół MEGIDDO (Karina Duplaga, Justyna Wołoszczak, Daniel Grządziel, Monika Bogacka) wraz z solistkami: Magdaleną Sową, która zaśpiewała wzruszającą pieśń patriotyczną "Taki kraj" oraz Darią Lorenc, która przy akompaniamencie gitary wzruszyła publiczność utworem "Dzięki Ci Maryjo". Wszyscy uczestnicy zostali docenieni brawami, wyróżnieni komplementami i nagrodzeni pięknymi upominkami. Pod opieką p. Moniki Ślączki i p. Łukasza Szajny cały zespół spisał się na medal. Organizatorzy zadbali również o integracje wszystkich uczestników i przygotowali dla nich ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ z muzyką na żywo.  Dzieci, młodzież i dorośli podjęli to wyzwanie. Z ogromną radością i entuzjazmem, wypełnili parkiet tanecznymi krokami. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie! Wszystkim artystom gratulujemy!

  

COPYRIGT BY Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie FREE JOOMLA TEMPLATES
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie
im. bł. ks. Bronisława Markiewicza
36-200 Brzozów, ul. Tysiąclecia 27
tel./fax (13) 43-417-76
e-mail: soswbrz@interia.pl