^
Informacje kontaktowe
Telefon: (13) 43-417-76
e-mail:soswbrz@interia.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie

"Miłość jest największą potęgą człowieka" bł. ks. Bronisław Markiewicz

 • 1 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  SOSW jest placówką obejmującą opieką edukacyjną, wychowawczą i przygotowaniem do życia zawodowego i społecznego kolejne roczniki dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu brzozowskiego. Ośrodek obejmuje kształceniem, wychowaniem i rewalidacją uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim.
  Więcej...
 • 2 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Ośrodek posiada dobrze wyposażone klasopracownie, gabinety pracy indywidualnej i grupowej, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, bibliotekę, Salę Doświadczania Świata, salę rehabilitacyjną, salę logopedyczną, siłownię, salę do hydromasażu, bawialnię, pracownię gospodarstwa domowego dla dziewcząt i pracownię techniczną dla chłopców
  Więcej...
 • 3 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Placówka zatrudnia kadrę pedagogiczną, posiadającą pełne przygotowanie do pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Cały proces rewalidacyjny każdego ucznia wspierają ponadto pedagog, logopeda i psycholog.
  Więcej...
 • 4 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  W Ośrodku funkcjonuje: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna Przysposabiająca do Pracy, Internat,
  Więcej...
 • 5 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Internat funkcjonujący przy Ośrodku ma do dyspozycji sypialnie, świetlice do zajęć grupowych, jadalnię, gabinet higieny szkolnej, dużą świetlicę oraz pomieszczenia sanitarne.
  Więcej...

Liczba odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 32

W tygodniu 114

W miesiącu 243

Wszystkich 28128

Na stronie ....

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Jest taki dzień, kiedy mury naszej szkoły przepełniają radosne nuty, kiedy muzyka nie zna granic, a szczerość i otwartość wszystkich wykonawców jest oczywista - XXIV SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK. Wydarzenie bardzo ważne dla całej społeczności szkolnej. Wszystkie klasy, począwszy od Szkoły Podstawowej po Szkołę Przysposabiającą do Pracy, wraz z wychowawcami przygotowują występ wokalny i prezentują się na szkolnej scenie przed wyjątkową publicznością. Szansę otrzymują także wokaliści, którzy samodzielnie chcą spróbować swoich sił - mają za zadanie wylosować, poprzez przebicie balonu kolędę i bez wcześniejszego przygotowania ją odśpiewać. Uczniowie potrafią zaskoczyć niesamowitą pamięcią i znajomością tekstów, umiejętnościami tanecznymi oraz instrumentalnymi, a publiczność nie pozostając dłużną, każdą prezentację nagradza gromkimi brawami. Słodka nagroda także jest motywacją do podjęcia takiego wyzwania - dla nauczycieli i pracowników również. Na zakończenie przeglądu odbyła się swego rodzaju "bitwa na głosy" między uczniami a nauczycielami. Każda z grup zaśpiewała wylosowaną wcześniej kolędę. Werdykt oczywiście mógł być tylko jeden... Piękne, radosne głosy to najważniejsza część tej imprezy! Wszystkim gratulujemy odwagi! Za rok spotykamy się OBOWIĄZKOWO!

Opiekunowie konkursu:

Anetta Kręgielewska

Barbara Sławęcka – Śmigiel

Monika Ślączka

Łukasz Szajna

 

 

COPYRIGT BY Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie FREE JOOMLA TEMPLATES
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie
im. bł. ks. Bronisława Markiewicza
36-200 Brzozów, ul. Tysiąclecia 27
tel./fax (13) 43-417-76
e-mail: soswbrz@interia.pl