^
Informacje kontaktowe
Telefon: (13) 43-417-76
e-mail:soswbrz@interia.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie

"Miłość jest największą potęgą człowieka" bł. ks. Bronisław Markiewicz

 • 1 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  SOSW jest placówką obejmującą opieką edukacyjną, wychowawczą i przygotowaniem do życia zawodowego i społecznego kolejne roczniki dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu brzozowskiego. Ośrodek obejmuje kształceniem, wychowaniem i rewalidacją uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim.
  Więcej...
 • 2 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Ośrodek posiada dobrze wyposażone klasopracownie, gabinety pracy indywidualnej i grupowej, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, bibliotekę, Salę Doświadczania Świata, salę rehabilitacyjną, salę logopedyczną, siłownię, salę do hydromasażu, bawialnię, pracownię gospodarstwa domowego dla dziewcząt i pracownię techniczną dla chłopców
  Więcej...
 • 3 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Placówka zatrudnia kadrę pedagogiczną, posiadającą pełne przygotowanie do pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Cały proces rewalidacyjny każdego ucznia wspierają ponadto pedagog, logopeda i psycholog.
  Więcej...
 • 4 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  W Ośrodku funkcjonuje: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna Przysposabiająca do Pracy, Internat,
  Więcej...
 • 5 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Internat funkcjonujący przy Ośrodku ma do dyspozycji sypialnie, świetlice do zajęć grupowych, jadalnię, gabinet higieny szkolnej, dużą świetlicę oraz pomieszczenia sanitarne.
  Więcej...

Liczba odwiedzin

Dzisiaj 12

Wczoraj 32

W tygodniu 113

W miesiącu 242

Wszystkich 28127

Na stronie ....

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

6 lutego 2020 roku po raz kolejny obchodziliśmy w naszej placówce Dzień Patrona bł. ks. Bronisława Markiewicza. Jest on jedną z ważniejszych uroczystości szkolnych w ciągu roku szkolnego. W tym dniu uczniom przybliżana jest sylwetka Bł. Ks. Bronisława Markiewicza jego życie i działalność, którą opierał  głównie na wychowywaniu dzieci i młodzieży. Dzień ten rozpoczął się od zrobienia klasowych gazetek dotyczących życia i działalności ks. Markiewicza. Następnie cała społeczność naszego Ośrodka udała się  do Bazyliki Mniejszej na mszę św., którą odprawił ks. Franciszek Goch.  O oprawę muzyczną mszy  zadbał szkolny zespół wokalno – instrumentalny „MEGIDDO”, którego opiekunami są p. Anetta Kręgielewska, p. Monika Ślączka, p. Barbara Sławęcka –Śmigiel oraz pan Łukasz Szajna. Po skończonej mszy wszyscy udali się do Internatu Ośrodka na uroczysty obiad.  Dalszą część dnia wypełniły warsztaty plastyczne pod hasłem:  ''Wszystko znajdę  w Jezusie”. Wychowankowie wykonali z tektury i papierowych ścinków  własne sylwetki do społeczności szkolnej. Sylwetki te zostały umieszczone w ogromnej tekturowej szkole, która będzie odzwierciedleniem naszego Ośrodka i słów naszego patrona: „Miłość jest największą potęgą człowieka.”

 

COPYRIGT BY Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie FREE JOOMLA TEMPLATES
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie
im. bł. ks. Bronisława Markiewicza
36-200 Brzozów, ul. Tysiąclecia 27
tel./fax (13) 43-417-76
e-mail: soswbrz@interia.pl