Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 wyjątkowo nie rozpoczął się 1 września, tak jak jest to zazwyczaj.  W związku  z tym, że dzień ten przypadał w piątek, uroczyste rozpoczęcie nauki  w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w  Brzozowie odbyło się w poniedziałek 4 września 2023 r. Dyrektor placówki Paweł Czekański powitał całą społeczność szkolną zebraną na sali gimnastycznej, a  w szczególności tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę  w murach naszej szkoły. Wśród zgromadzonych nie zabrakło rodziców, którzy towarzyszyli w tym wyjątkowym dniu swoim pociechom.

Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom, pracownikom oraz rodzicom udanego roku szkolnego oraz wielu sukcesów, po czym przedstawił nowo powołanych Państwa Wicedyrektorów – Panią Dorotę Surmacz oraz Pana Marcina Wiszyńskiego.  Nie zabrakło również wielu ciepłych słów od księdza proboszcza Franciszka Gocha, który zabrał głos podczas uroczystości, życząc wszystkim wielu sił  w nowym roku szkolnym. Końcowym punktem spotkania było odczytanie przez Pana Wicedyrektora Marcina Wiszyńskiego przydzielonych wychowawców oraz uczniów poszczególnych klas. Następnie wszyscy uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkania  z wychowawcami w klasach.

Rozpoczyna się intensywny czas dla uczniów, rodziców i wszystkich  pracowników Ośrodka. Nowe wyzwania, wielkie plany, ale też i obowiązki. Życzymy, aby rok szkolny 2023/2024 był udany, spokojny i obfitował w sukcesy edukacyjne wychowawcze i osobiste.