„Wyjście do kina”

„Wyjście do kina”

W ramach realizowanego w bieżącym roku szkolnym programu „ Szkolę umysł, ćwiczę ciało”, w dniu 16 stycznia 2024r. cała społeczność uczniowska naszego Ośrodka wraz   z oddziałami przedszkolnymi obejrzała film animowany pt. „Wyfrunięci”. Bajka opowiada o rodzinie kaczek, która postanawia opuścić swój przytulny staw i wyruszyć w nieznane. Głównymi bohaterami są młode kaczki, które pod przywództwem swojego ojca wyruszają w niezwykłą podróż.

Podczas swojej wyprawy odkrywają nowe miejsca, zawierają przyjaźnie, ale także napotykają na wiele wyzwań i niebezpieczeństw. Ta pełna przygód podróż jest okazją do rozwoju postaci i odkrycia własnych umiejętności. Przekazuje  także wiele wartości, takich jak odwaga, przyjaźń, rodzina i zdolność do pokonywania trudności. Wyprawa w nieznane może budzić strach, ale odkrywanie świata jest doskonałą okazją do rozwoju  i przełamywania własnych słabości. Twórcy filmu pokazują, że podróże kształcą, zbliżają do siebie członków rodziny, a także wzbogacają nas o nowe doświadczenia i znajomości. Świat stoi przed nami otworem, trzeba się tylko odważyć i zrobić ten pierwszy krok, by go odkrywać.

Pełna humoru i cennych wartości opowieść wzbudziła u naszych podopiecznych oraz opiekunów wiele pozytywnych emocji. Podczas seansu sporo było śmiechu, ale też i wzruszenia. Zapraszamy do fotorelacji.

Organizatorzy